KONST / Litografier / Färglitografi 9166126
nr 916 6126
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Olle Bonniér (f. 1925), 58/150, signerad i trycket, bladets mått: 58x37
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 20:30:28
100 kr
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér